Okulár Bresser Super Plössl 56mm 52° (2in)

Okulár Bresser Super Plössl 56mm 52° (2in)

Hodnotenie produktu: 4/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

Bresser

Okuláre Bresser Super Plossl sú štandardné okuláre so 4 optickými členmi antireflexným vrstvením typu MC (viacnásobné vrstvy) zvyšujúcim účinnosť prenosu svetla.

89 € s DPH

Skladové číslo: 4920190

Dostupnosť: Ukončená výroba

 

dopravné zadarmo pri nákupe nad 59€ v eshope dalekohlady.eu Doprava zadarmo od 59 €

30 dní na vrátenie tovaru v eshope dalekohlady.eu 30 dní na vrátenie tovaru

30 dní na vrátenie tovaru v eshope dalekohlady.eu Poradíme vám 0905 26 26 35

Okuláre Bresser Super Plössl sú štandardné okuláre so 4 optickými členmi a antireflexným vrstvením typu MC (viacnásobné vrstvy) zvyšujúcim účinnosť prenosu svetla. Okuláre podávajú jasný, ostrý a kontrastný obraz, ich zdanlivé zorné pole dosahuje 52°. Komfortná vzdialenosť výstupnej pupily (najmä pri okulároch s ohniskom 20mm a dlhším) umožňuje vidieť celé zorné pole aj pri odstupe oka od šošovky okulára. Okuláre disponujú ovinovacími  gumovými očnicami. Upínací priemer okulára je 2in (50,8 mm).

Nemecký časopis Sterne und Weltraum  (Hviezdy a Vesmír) v čísle 6/2011 zhodnotil výkon tohto okulára tak, že v porovnaní s okulármi s dlhým ohniskom od iných výrobcov (Vixen, TeleVue a ďalšie), Bresser Super Plossl 56mm podáva veľmi ostrý obraz a vykazuje len malú farebnú chybu. Autor článku hovorí, že vzhľadom na kvalitu výroby a cenu produktu je tento okulár jasným víťazom v kategórii cena/výkon!

   
   
    

© 2021 OPTINO s.r.o., všetky práva vyhradené | Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Mapa stránok

   
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Ďalším používaním stránky prejavujete súhlas s ich využívaním. Viac informácií