Nočné videnie Bresser NightSpyDIGI Pro FHD 3,6x30

Nočné videnie Bresser NightSpyDIGI Pro FHD 3,6x30

Hodnotenie produktu: 3.5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

Bresser

3,6x-10,8x zväčšenie, IR dosah 250m, FOV 161m/1km, foto-video záznam

279 € s DPH

Skladové číslo: 1877493

Dostupnosť: Skladom ihneď
Plánované doručenie: 23.09.2021

Nočné videnie Bresser NightSpyDIGI Pro FHD 3,6x je solídny binokulárny ďalekohľad na nočné videnie so zabudovaným neviditeľným infračerveným prísvitom s vlnovou dĺžkou 940nm. Prístroj pracuje na báze zabudovaného obrazového snímača, ktorý je možné použiť aj cez deň alebo proti svetlu, digitálna technológia ochráni prístroj aj pri dennom svetle. Vďaka veľkému snímaču s rozlíšením 1920x1080 pix dokáže toto nočné videnie zaznamenávať vo Full-HD kvalite, vďaka ktorej sa stáva pozorovanie potešením. Obrazové detaily či malé zvieratá sú tak ľahšie viditeľné. Nočné videnie disponuje 30mm objektívmi a 3,6-násobný optickým zväčšením, ktoré je možné ešte zvýšiť pomocu 3x digitálneho zoomu až na 10,8x, čo umožní pozorovať aj vzdialenejšie ciele. Optika ďalekohľadu je vybavená viacnásobnými antireflexnými vrstvami (multi coated). Svoje uplatnenie nájde toto nočné videnie pri strážení objektov, v poľovníctve a pozorovaní lesnej zveri v noci, pri rybolove, jaskyniarstve, kempovaní, vyhľadávaní osôb či zvierat v tme a podobne. Dosah IR prísvitu v úplnej tme je približne 250m. Nahrávanie foto a video záznamov je možné vďaka farebnému snímaču CMOS s rozlíšením 1920x1080pix, farebne sníma len pri vypnutom IR prísvite (teda za denného svetla). Ďalekohľad je vybavený vnútorným LCD displejom s rozlíšením 640x360pix, na ktorom je možné si v režime playback prehrať nasnímané obrázky/video. Naviac, prístroj je možné prepojiť pomocou AV kábla v balení aj s TV, kde je tiež možné si prehrať nasnímané obrázky alebo video (len v režime playback, nie v živom náhľade!). Najmenšia zaostriteľná vzdialenosť je cca 0,8m, zorné pole viditeľnosti je 161m/1km (16,1m/100m alebo 9,2°). Zariadenie môže byť napájané 8xAA batériami (nie sú v balení) alebo z vhodnej powerbanky. Je vybavený aj statívovým závitom na pripojenie k fotostatívu. Telo je plastové, rozmery ďalekohľadu sú 17x16x6cm, hmotnosť aj s príslušenstvom 867g.

Neviditeľný, zaostriteľný a regulovateľný IR prísvit

Neviditeľné infračervené osvetlenie je stmievateľné v 5 úrovniach a dá sa tak dokonale prispôsobiť rôznym pozorovacím podmienkam. Okrem toho infračervené osvetlenie pracuje v rozsahu vlnových dĺžok 940nm, ktoré ľudia ani zvieratá nedokážu detegovať. Ostatné zariadenia pracujúce s vlnovou dĺžkou napr. 840nm sú pre zver viditeľné a môžu ju odplašiť. Toto nočné videnie je preto ideálne na pozorovanie divočiny. Infračervené osvetlenie je dokonca možné doladiť, čo znamená, že môže byť zaostrené na väčšie vzdialenosti.

Reguloveteľné podsvietenie LCD obrazovky

Podsvietenie LCD obrazovky je možné regulovať až v 15 úrovniach podľa aktuálnej potreby. To umožňuje používať podsvietenie na nízkom jase napríklad v úplnej tme čím sa znižuje namáhanie očí a uľahčuje sa pozorovanie.

Funkcia nahrávania

Vďaka možnosti použitia pamäťovej SD karty v tomto nočnom videní sú videozáznamy a fotografie možné aj v úplnej tme. Tie môžu byť uložené na pamäťovú SD kartu (nie je súčasťou balenia) s kapacitou od 8-128 GB.

Indikátor stavu batérie

Stav batérii sa zobrazuje na displeji a informuje o stave batérií, ktorých výdrž v závislosti na činnosti je v normálnom režime využívania IR prísvitu cca 5 hodín a pri plnom využití IR 3,5 hodiny. Ďalekohľad na nočné videnie Bresser NightspyDIGI FHD je kompatibilný a napájateľný z komerčne dostupných powerbank. To môže mnohonásobne predĺžiť prevádzkovú dobu zariadenia.

ECO režim - automatické vypnutie

Pokiaľ sa prístroj nepoužíva, zariadenie sa automaticky vypne po 10/20/30 minútach nečinnosti, čím sa predlžuje výdrž batérií. Automatické vypnutie prístroja je možné aj deaktivovať, prístroj tak zostane stále zapnutý. Krátka doba spustenia iba 3 sekundy zaručuje temer okamžitú pripravenosť na použitie.

Obsah balenia: ďalekohľad na nočné videnie, mini USB kábel, AV kábel, taška

Voliteľné príslušenstvo a podobné produkty

   

   

    

© 2021 OPTINO s.r.o., všetky práva vyhradené | Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Mapa stránok

   
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Ďalším používaním stránky prejavujete súhlas s ich využívaním. Viac informácií