30-dňová garancia vrátenia tovaru

Na vrátenie tovaru pri odstúpení od kúpnej zmluvy máte až 30 kalendárných dní od jeho prevzatia pod podmienkou, že do 14 dní od prijatia tovaru od vás obdržíme emailom, poštou alebo osobne vyplnený a podpísaný návrh na odstúpenie od kúpnej zmluvy (prípadne aj spolu s kópiu dokladu o kúpe), pri ktorom sa uplatňujú ustanovenia obchodných a reklamačných podmienok.

Tovar je potrebné fyzicky vrátiť do 30 dní od jeho prevzatia na adresu OPTINO s.r.o., Trenčianska 452/13, 02001 Púchov. Kupujúci je povinný tovar zabezpečiť na prepravu tak, aby nedošlo k poškodeniu či zníženiu jeho hodnoty, za čo je v plnom rozsahu zodpovedný. Prosíme, neposielajte tovar na dobierku, takéto zásielky budú odmietnuté. 

Nevyužívame zákonnú lehotu 15 dní, peniaze vraciame obratom po prijatí a kontrole vráteného tovaru. Zákazník má právo tovar rozbaliť a vyskúšať len v nevyhnutnom rozsahu obvyklom pri nákupe v kamennej predajni. Tovar prosíme vrátiť kompletný, čistý, nepoškodený a v pôvodnom obale.

Pokiaľ po odoslaní formulára od nás neobdržíte potvrdenie o jeho prijatí, prosíme, kontaktujte nás. O priebehu vybavovania žiadosti vás budeme informovať.

   
   
    

© 2021 OPTINO s.r.o., všetky práva vyhradené | Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Mapa stránok

   
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Ďalším používaním stránky prejavujete súhlas s ich využívaním. Viac informácií