Doprava zadarmo od 59€

Doručenie a prevzatie tovaru

Veľkú časť sortimentu držíme skladom, iba tovar označený ako "Skladom ihneď" odosielame kuriérskou službou Slovak Parcel Service (SPS/UPS) v pracovných dňoch do 48 hodín od prijatia objednávky s doručením nasledujúci pracovný deň. Kupujúcemu bude potvrdený presný dodací termín cez e-mail alebo telefonicky. Je možné dohodnúť si aj presný deň dodania tovaru, pokiaľ kupujúcemu nevyhovuje termín dodania potvrdený predávajúcim. Stačí uviesť požadovaný termín dodania do poznámky v objednávke.

 

Slovak Parcel Service s.r.o.    UPS

Pri objednávkach nad 59€ s DPH je doručenie ZADARMO.

Za doručenie (aj na dobierku) v rámci Slovenska účtujeme maximálne 5€ s DPH.

Tieto podmienky platia len pre zásielky doručované na území Slovenska.

 

Zásielky starostlivo balíme tak, aby sa k vám dostali v neporušenom stave. Odporúčame zákazníkom skontrolovať celistvosť a neporušenosť tovaru už pri doručení/prevzatí zásielky za prítomnosti zástupcu prepravcu (kuriéra). Prvým vážnejším znakom poškodenia môže byť nápadne zdeformovaný či potrhaný prepravný obal. Ak ste zistili, že doručený tovar bol poškodený počas prepravy, odporúčame spísať s kuriérom škodový zápis. Stav doručenia zásielky môžete sledovať online alebo telefonicky na čísle 16877, budete potrebovať číslo zásielky, ktoré vám bolo odoslané v deň expedície na email zadaný v objednávke. Zoznam pobočiek a servisných stredísk Slovak Parcel Service

 

Platby za tovar

Platiť za tovar je možné

  • na dobierku kuriérovi v hotovosti alebo platobnou kartou pri preberaní zásielky 
  • bankovým prevodom pred doručením alebo prevzatím zásielky

  

SSL certifikát pre Dalekohlady.EU zabezpečený e-shop Tieto stránky používajú platný SSL certifikát, všetka komunikácia medzi e-shopom a vami je šifrovaná a bezpečná.

   
   
    

© 2019 OPTINO s.r.o., všetky práva vyhradené | Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Mapa stránok

   

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Ďalším používaním stránky prejavujete súhlas s ich využívaním. Viac informácií