Doprava zadarmo od 59€

Doručenie a prevzatie tovaru

Väčšinu sortimentu držíme skladom, skladom dostupný tovar odosielame expresnou kuriérskou službou Slovak Parcel Service s.r.o. (UPS) v pracovných dňoch do 24 hodín od prijatia objednávky s doručením nasledujúci pracovný deň. Ak tovar nie je dostupný skladom, bude kupujúci informovaný o najbližšom možnom dodacom termíne alebo dostupnej alternatíve cez e-mail alebo telefonicky. Je možné dohodnúť si aj presný deň dodania tovaru, pokiaľ kupujúcemu nevyhovuje termín dodania potvrdený predávajúcim. Stačí uviesť požadovaný termín dodania do poznámky v objednávke.

 

Slovak Parcel Service UPS

Pri objednávkach nad 59€ s DPH je doručenie ZADARMO.

Za doručenie (aj na dobierku) v rámci Slovenska účtujeme maximálne 5€ s DPH.

Tieto podmienky platia len pre zásielky doručované na území Slovenska.

 

Zásielky starostlivo balíme tak, aby sa k vám dostali v neporušenom stave. Je povinnosťou kupujúceho skontrolovať celistvosť a neporušenosť tovaru, a to ihneď pri doručení/prevzatí zásielky ešte za prítomnosti zástupcu prepravcu (kuriéra). Prvým vážnejším znakom poškodenia môže byť nápadne zdeformovaný či potrhaný prepravný obal. Ak ste zistili, že doručený tovar bol poškodený počas prepravy, odporúčame uplatniť si reklamáciu priamo u prepravnej spoločnosti formou spísania škodového zápisu v prítomnosti kuriéra. Predávajúci nenesie žiadnu zodpovednosť za poškodenie tovaru počas prepravy a neprijíma žiadne reklamácie takto poškodeného tovaru. Stav doručenia zásielky môžete sledovať online alebo telefonicky na čísle 16877, budete potrebovať číslo zásielky, ktoré vám bolo odoslané v deň expedície na email zadaný v objednávke. Zoznam pobočiek a servisných stredísk Slovak Parcel Service (UPS)

 

Platby za tovar

Platiť za tovar je možné

  • na dobierku kuriérovi - v hotovosti alebo platobnou kartou pri preberaní zásielky 
  • bankovým prevodom - pred doručením zásielky
  • v hotovosti - pri osobnom odbere v Púchove - momentálne nie je možné

Pripravujeme spustenie on-line platobných systémov, takže už čoskoro budete môcť za tovar zaplatiť jednoducho a pohodlne on-line už pri objednávke tovaru cez niektorú z platobných brán na počítači alebo cez mobil.

  

SSL certifikát pre Dalekohlady.EU zabezpečený e-shop Tieto stránky používajú platný SSL certifikát, všetka komunikácia medzi e-shopom a vami je šifrovaná a bezpečná.

   

   
    

© 2019 OPTINO s.r.o., všetky práva vyhradené | Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Mapa stránok

   

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info