Napájací zdroj Bresser 100W prenosný

Napájací zdroj Bresser 100W prenosný

Hodnotenie produktu: 4/5 (14x)

Vaše hodnotenie:

Bresser

3xUSB, 3x12V, 1x230V/100W, LED osvetlenie, 155Wh nabíjateľná batéria

159 € s DPH

Skladové číslo: 3810000

Dostupnosť: Skladom ihneď
Plánované doručenie: 28.09.2021

Prenosný napájací zdroj Bresser 100W je nabíjateľný zdroj elektrickej energie s výkonnou lithiovo-ionovou batériou s kapacitou 155Wh, ktorý dokáže napájať a nabíjať takmer všetky druhy elektronických zariadení. S týmto nabíjateľným napájacím zdrojom budete mať v zálohe vždy dostatok elektrického prúdu, či už ste niekde mimo dosahu elektrickej siete, v záhrade alebo aj doma v prípade jeho výpadku. Okrem toho zariadenie poskytuje 100 hodín bieleho jasného LED osvetlenia s núdzovým svetelným signálom a tiež červeným svetelným prúžkom pre lepšiu orientáciu v úplnej tme. Táto mobilná elektráreň má tichý chod a predstavuje ekologickejšiu alternatívu generátorov elektrického prúdu so spaľovacími motormi. Z prenosného napájacieho zdroja môžete napájať súčasne až 3 USB mobilné zariadenia (každý 5-9V/2,1A) ako sú smartfóny, kamery, drony alebo 3x12V zariadenia. Pomocou 2 adaptérov 5,5/2,1mm dutej zástrčky do autozapaľovača v balení je možné priamo napájať auto/kempingové zariadenia ako je prenosná chladnička, vodné čerpadlo, mini kompresor, atď. Naviac, prenosný napájací zdroj poskytuje trvalý výkon zo zástrčky 230V (modifikovaná sínusová vlna), do ktorej môžu byť pripojené napríklad nabíjačky pre notebooky, tablety/smartfóny alebo iné elektronické zariadenia vo výkonovej triede do 100W. Výrobca odporúča pred pripojením akéhokoľvek zariadenia do zástrčky 230V overiť si, či je možné ho používať s týmto výstupom - zariadenia s AC motormi ako napr. laserová tlačiareň, sušič na vlasy alebo zariadenia s regulátorom výstupného napätia-reostat nemusia s týmto napájacím zdrojom fungovať správne a/alebo na plný výkon, prípadne sa môžu poškodiť. Srdcom prenosného zdroja je výkonná 155Wh 13Ah/12V (42000mA/3,7V) nabíjateľná líthiovo-ionová batéria, ktorú dobijete z 0-100% kapacity pribižne za 8 hodín, a to buď pomocou 230V nabíjačky v balení alebo z 12V autobatérie cez nabíjací kábel. Displej vám poskytne relevantné údaje o stave nabíjania batérie, AC output ON/OFF. Zariadenie má ochranu všetkých prúdových vstupov aj výstupov, proti skratu, prepätiu, pred prehriatím a pred prílišným nabitím a úplným vybitím batérie. Prevádzková teplota od -10 do +40°C. Životnosť nabíjateľnej batérie je niečo viac ako 500 nabíjacích cyklov. Rozmery 21x10x18cm, hmotnosť 1,7kg (bez príslušenstva).

Obsah balenia: nabíjateľný prenosný napájací zdroj 100W, nabíjačka 230V, autozapaľovač kábel, 2 adaptéry 5,5/2,1mm do zásuvky autozapaľovača

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Voliteľné príslušenstvo a podobné produkty

   

   

    

© 2021 OPTINO s.r.o., všetky práva vyhradené | Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Mapa stránok

   
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Ďalším používaním stránky prejavujete súhlas s ich využívaním. Viac informácií