Kamera National Geographic 4K ULTRA-HD WIFI EXPLORER 3

Kamera National Geographic 4K ULTRA-HD WIFI EXPLORER 3

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

National Geographic

4K Ultra-HD video, 170° pole, 5cm TFT displej, obal vodotesný do 10m

129 € s DPH

Skladové číslo: 8683400

Dostupnosť: Ukončená výroba

Športová kamera National Geographic 4K ULTRA-HD WIFI EXPLORER 3 je skvelá akčná kamera vhodná na zachytenie neopakovateľných obrázkov a videa nielen pri adrenalínových športoch ako biking, skating alebo snowboarding, ale aj pri rôznych oddychových aktivitách akými sú (cyklo)turistika, potápanie, vodné športy či pobyt pri mori. Zomlelo sa to tak rýchlo, že ste to nestíhali sledovať? Vychutnajte si to ešte raz a v kľude aj s kamarátmi, v Ultra-HD kvalite na obrazovke vášho TV. Kameru si vďaka vodotesnému obalu môžete zobrať aj pod vodu, a to až do hĺbky 30m a nafotiť alebo natočiť úžasný podmorský svet. Kamera disponuje 170-stupňovým zorným poľom a obrázky alebo video jednoducho presvištia vzduchom do vášho mobilu/tabletu cez WLAN/WIFI. Statické obrázky je možné snímať v rozlíšeniach 16MP/ 12MP/ 10MP/ 8MP/ 5MP/ 3MP / 1MP a video v 4K Ultra-HD kvalite 3840x2160 (24fps, interpoláciou), 2.7K (30fps), 1920x1080 (Full-HD), 60fps), 1280x720 (HD, 120fps) a vo formáte MP4 (codec H.264). Záznamy sa ukladajú na pamäťovú kartu typu MicroSD (nie je v balení) s kapacitou až do 64GB (odporuča sa značková SDHC Class 10 alebo rýchlejšia). Kamera je vybavená aj 2in (5cm) TFT displejom, na ktorom je možné si prezerať nasnímané obrazové záznamy. Kameru je vďaka rôznym adaptérom v balení pripojiť na rovné aj zakrivené povrchy ako napríklad prilba. Pomocou micro HDMI portu je možné pripojiť kameru k TV alebo pomocou micro USB k PC. Na tele adaptéru ku kamere nájdete aj statívový závit pre pripojenie na štandardný fotostatív. Akčná kamera je napájaná pomocou nabíjateľnej batérie s kapacitou 900mAh, v balení je aj náhradná nabíjateľná batéria. Hmotnosť kamery je len 60g, rozmery 5,9x3x4,1cm.

Obsah balenia: športová kamera, vodotesný obal na kameru, adaptéry na uchytenie kamery včítane montáženho adaptéru na bicykel, náhradná nabíjateľná batéria, USB kábel

Voliteľné príslušenstvo a podobné produkty

   

   

    

© 2021 OPTINO s.r.o., všetky práva vyhradené | Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Mapa stránok

   
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Ďalším používaním stránky prejavujete súhlas s ich využívaním. Viac informácií