National Geographic Teleskop 45-600 AZ a Mikroskop 40-640x

National Geographic Teleskop 45-600 AZ a Mikroskop 40-640x

Hodnotenie produktu: 4.73/5 (15x)

Vaše hodnotenie:

National Geographic

jednoduchý detský mikroskop a astro teleskop

109 € s DPH

Skladové číslo: 9118300

Dostupnosť: Skladom ihneď
Plánované doručenie: 21.09.2021

Detský astro teleskop a mikroskop National Geographic je súprava pozostávajúca z jednoduchého hvezdárskeho ďalekohľadu a biologického mikroskopu určených skôr pre mladšie deti. Hvezdársky ďalekohľad NGC 45/600 AZ je postavený na jednoduchom hliníkovom statíve s 45mm achromatickým objektívom a 600mm ohniskom. S okulármi v balení (6mm, 12mm) dosiahnete zväčšenia 50x a 100x, vhodné najmä pre pozorovanie Mesiaca a niektorých ďalších jasnejších vesmírnych útvarov. Na pozorovanie Mesiaca nájdete v balení aj jednoduchý mesačný filter. Vyhľadávanie objektov umožní optický hľadáčik 6x25mm. Spolu s teleskopom je v balení aj biologický mikroskop s niekoľkými pevnými zväčšeniami v rozsahu 40x-640x a potrebným príslušenstvom (pipeta, liahne, hotové preparáty, nôž, pinzeta) nájde využitie pri pozorovaní tenkých priehľadných preparátov (nedajú sa s ním pozorovať povrchy nepriehľadných vzoriek). Tento detský drobnohľad je vybavený elektrickým osvetlením napájaným 2 batériami typu AA. Súprava je určená pre detských začiatočníkov a uvedie deti do sveta astronómie a mikroorganizmov, všetko v pútavom balení.

Obsah balenia: detský astro teleskop, 2 okuláre (6mm, 12mm), mesačný filter, optický hľadáčik 6x25mm, hliníkový statív, biologický mikroskop s príslušenstvom (prísavkový držiak na mobil, hotové preparáty, čisté podložné a krycie sklíčká, pipeta, liahne, nôž, pinzeta)

Voliteľné príslušenstvo a podobné produkty

   

   

    

© 2021 OPTINO s.r.o., všetky práva vyhradené | Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Mapa stránok

   
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Ďalším používaním stránky prejavujete súhlas s ich využívaním. Viac informácií