Lupa Levenhuk ZENO DESK D19

Lupa Levenhuk ZENO DESK D19

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Levenhuk

2x120mm, 6x25mm, 8 LED, napájací adaptér

29 € s DPH

Skladové číslo: 74105

Dostupnosť: Skladom ihneď
Plánované doručenie: 21.09.2021

Stolová bifokálna lupa Levenhuk Zeno Desk D19 môže byť pripojená takmer k akémukoľvek povrchu, dá sa jednoducho položiť na stôl (ma veľkú a dostatočne ťažkú základňu) alebo jednoducho pripnúť pomocou svorky k okraju stola, k poličke alebo na dvierka skrinky. Táto lupa sa stane vašim výborným pomocníkom v domácej či remeselnej dielni, v kuchyni, v kancelárii, pri šití alebo v servisnom centre pri oprave hodiniek či šperkov. Lupa umožňuje prácu s veľkou šošovkou s priemerom 12cm (a zväčšením 2x) alebo s menšou vloženou šošovkou s priemerom 2,5cm a zväčšením 6x. Na spodnom ráme lupy pri šošovke sa nacháza osvetlenie pozostávajúce z 8 LED s bielym svetlom. Intenzitu jasu je možné regulovať podľa potreby, osvetlnie lupy je napájané pomocou napájacieho adaptéra v balení. Šošovka je pripevnená k ohybnému stojanu (husí krk), ktorý sa dá rôzne polohovať, žiaducu polohu šošovky je možné ľahko nastaviť. Na ochranu optiky pred prachom a nečistotami slúži odklápacia krytka. Telo lupy je vyrobené z plastu, šošovky sú vyrobené z optického plastu. Lupa váži 925g.

UPOZORNENIE! S lupou sa nikdy nepozerajte priamo do Slnka, hrozí riziko trvalého poškodenia zraku s následkom oslepnutia! Šošovky lupy nikdy nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu, môže dôjsť k požiaru! Nikdy nenechávajte deti hrať sa s lupou bez dozoru dospelej poučenej osoby!

Obsah balenia: lupa, čiastiaca handrička, napájací adaptér

   

   

    

© 2021 OPTINO s.r.o., všetky práva vyhradené | Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Mapa stránok

   
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Ďalším používaním stránky prejavujete súhlas s ich využívaním. Viac informácií