Pohon remeňový Sky-Watcher HEQ5

Pohon remeňový Sky-Watcher HEQ5

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Sky-Watcher

remeňový pohon k novej montáži Sky-Watcher HEQ5

125 € s DPH

Skladové číslo: HEQ5bord

Dostupnosť: Do mesiaca

Tento remeňový prevod nahradí továrenské prevody zabudované v nových montážach Sky-Watcher HEQ5. Výsledkom je plynulejší pohyb montáže za objektami a rýchlejšia odozva pri pointácii/navádzaní. V neposlednom rade sa eliminuje hrkot montáže pri rýchlom pohybe, chod montáže bude oveľa tichší. Odporúča sa pre vážnejšie astrofotografovanie! Pre montáže Sky-Watcher HEQ5 súprava obsahuje dva páry špeciálnych prevodov a dve veľkosti pásov, tiež plastový kryt motora. Po úprave je možné používať pôvodnú elektroniku Sky-Watcher GOTO. 

Dôrazne sa odporúča prenechať modifikáciu/inštaláciu remeňového prevodu odbornému servisu. Pri "domácom" zásahu sa stráca pôvodná záruka na montáž. Inštalácia remeňového prevodu v odbornom servise stojí cca 130,00€ s DPH a môže trvať 2-4 týždne. Prosíme, kontaktujte nás predtým ako objednáte túto položku, preveríme a potvrdíme všetky potrebné náležitosti.

Voliteľné príslušenstvo a podobné produkty

   

   

    

© 2021 OPTINO s.r.o., všetky práva vyhradené | Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Mapa stránok

   
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Ďalším používaním stránky prejavujete súhlas s ich využívaním. Viac informácií