Lupa Levenhuk ZENO VIZOR N2

Lupa Levenhuk ZENO VIZOR N2

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Levenhuk

zväčšenie 2,5x100mm, 5x25mm, lupa na krk, len 160g

13 € s DPH

Skladové číslo: 69675

Dostupnosť: Skladom ihneď
Plánované doručenie: 4.8.2021

 

dopravné zadarmo pri nákupe nad 59€ v eshope dalekohlady.eu Doprava zadarmo od 59 €

30 dní na vrátenie tovaru v eshope dalekohlady.eu 30 dní na vrátenie tovaru

30 dní na vrátenie tovaru v eshope dalekohlady.eu Poradíme vám 0905 26 26 35

Lupa na krk Levenhuk Zeno Vizor N2 je bifokálna lupa s veľkou hlavnou šošovkou s priemerom 10cm a zväčšením 2,5x a malou vloženou šošovkou s priemerom 2,5cm a zväčšením 5x. Lupa na vyšívanie sa dodává s popruhom na zavesenie na krk a disponuje integrovaným stolovým držiakom, takže ju bez problémov postavíte na stôl. Veľký priemer hlavnej šošovky vám umožní naraz pokryť pomerne veľkú oblasť a s uvoľnenými oboma rukami pracovať súčasne s mnoho malými objektami. Ide o veľmi užitočnú pomôcka pri rôznych domácich činnostiach - čítanie drobného písma, vyšívanie, skúmanie drobných obrázkov/fotografií, pri práci s drobnými súčiastkami. To všetko bude s lupou zavesenou na krku jednoduchšie a pohodlnejšie! Táto lupa sa výborne hodí pri prácach, ktoré si vyžadujú určitý stupeň presnosti. Lupa Levenhuk Zeno Vizor N2 je navyše vybavená integrovaným 2x LED osvetlením, ktoré vám umožní pracovať aj pri slabom svetle. Osvetlenie je napájané pomocou 3xAAA batérií (nie sú v balení). Telo aj šošovka lupy sú vyrobené z plastu, rozmery 23x14x2cm, hmotnosť len 160g.

UPOZORNENIE! S lupou sa nikdy nepozerajte priamo do Slnka, hrozí riziko trvalého poškodenia zraku s následkom oslepnutia! Šošovky lupy nikdy nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu, môže dôjsť k požiaru! Nikdy nenechávajte deti hrať sa s lupou bez dozoru dospelej poučenej osoby!

   
   
    

© 2021 OPTINO s.r.o., všetky práva vyhradené | Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Mapa stránok

   
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Ďalším používaním stránky prejavujete súhlas s ich využívaním. Viac informácií