Lupa Levenhuk ZENO REFIT ZF19

Lupa Levenhuk ZENO REFIT ZF19

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Levenhuk

zväčšenie 2x90mm, 6x21mm, 580g

15 € s DPH

Skladové číslo: 74076

Dostupnosť: Skladom ihneď
Plánované doručenie: 4.8.2021

 

dopravné zadarmo pri nákupe nad 59€ v eshope dalekohlady.eu Doprava zadarmo od 59 €

30 dní na vrátenie tovaru v eshope dalekohlady.eu 30 dní na vrátenie tovaru

30 dní na vrátenie tovaru v eshope dalekohlady.eu Poradíme vám 0905 26 26 35

Pracovná stolová lupa Levenhuk Zeno Refit ZF19 je vhodná pre použitie pri opravách hodiniek/šperkov, elektronických obvodov, pri spájkovaní a lakovaní drobných plôch. Bifokálna lupa je vhodná pre amatérov aj profesionálov, jej hlavná šošovka s priemerom 90mm zväčšuje 2x, pomocná šošovka s veľkosťou 21mm zväčšuje až 6x. S touto šikovnou stolovou lupou vďaka jej praktickej konštrukcii bude nielen dobre vidieť na precíznu prácu ale budete môcť používať obe ruky. Šošovka je vyrobená z optického plastu vďaka čomu je obraz zväčšeného predmetu jasný a ostrý. Odolné kovové telo stojanu je zárukou dlhej životnosti, zaťažená základňa má hĺbku viac ako 10mm a poslúži na odkladanie napríklad drobných šúčiastok, cínu, atď. Všechny lupy v tejto rade sú vybavené svorkami na bezpečné uchytenie predmetu a odkladacím priestorom na inštrumenty (napr. držiak na spájkovačku). Lupa disponuje LED osvetlením a je napájaná pomocou 3xLR1130 batérií, ktoré sú súčasťou balenia. Výška od základne po koniec nosnej tyče cca 16cm, hmotnosť kovového stojanu so súčasťami je 465g, hmotnosť lupy 115g (spolu 580g).

UPOZORNENIE! S lupou sa nikdy nepozerajte priamo do Slnka, hrozí riziko trvalého poškodenia zraku s následkom oslepnutia! Šošovky lupy nikdy nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu, môže dôjsť k požiaru! Nikdy nenechávajte deti hrať sa s lupou bez dozoru dospelej poučenej osoby!

   
   
    

© 2021 OPTINO s.r.o., všetky práva vyhradené | Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Mapa stránok

   
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Ďalším používaním stránky prejavujete súhlas s ich využívaním. Viac informácií