Lupa Levenhuk ZENO DESK D0

Lupa Levenhuk ZENO DESK D0

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Levenhuk

zväčšenie 6x30mm, vrecková lupa, LED osvetlenie

15 € s DPH

Skladové číslo: 71205

Dostupnosť: Skladom ihneď
Plánované doručenie: 4.8.2021

 

dopravné zadarmo pri nákupe nad 59€ v eshope dalekohlady.eu Doprava zadarmo od 59 €

30 dní na vrátenie tovaru v eshope dalekohlady.eu 30 dní na vrátenie tovaru

30 dní na vrátenie tovaru v eshope dalekohlady.eu Poradíme vám 0905 26 26 35

Lupa Levenhuk Zeno Desk D0 je vreckové zväčšovacie sklo určené pre práce vyžadujúce si vysokú presnosť. Tento model bol navrhnutý špeciálne ako textilná lupa, ale je vhodná aj na opravy rôznych predmetov, pri klenotníckych prácach, pri šití, vyšívání a modelovaní. Vďaka meracej stupnici na základni môžete ľahko určiť rozmery rôznych objektov. Stupnica je vyznačená v palcoch (inch) aj centimetroch (1inch=2,54cm). Šošovka lupy je vyrobená z optického skla a je pevne zasadená do rámu kovového stojana. Nastaviteľný uhol sklonu umožňuje použitie lupy na objekty rôznych veľkostí a tvarov, priemer šošovky je 30mm, zväčšenie 6x umožňuje skúmať aj malé detaily. Kovový stojan je pevný a spoľahlivý, do jeho rámu sú inštalované 2x LED diódy, takže s lupou budete môcť pracovať aj po tme. LED diódy sú napájané pomocou 2xCR927 a je možné nastaviť intenzitu ich jasu. Lupa Levenhuk Zeno D0 je skvelou voľbou pre prácu aj hobby, dodáva sa v malom koženkovom puzdre. Rozmery lupy v zloženom stave 5,5x4x2cm, hmotnosť necelých 100g.

UPOZORNENIE! S lupou sa nikdy nepozerajte priamo do Slnka, hrozí riziko trvalého poškodenia zraku s následkom oslepnutia! Šošovky lupy nikdy nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu, môže dôjsť k požiaru! Nikdy nenechávajte deti hrať sa s lupou bez dozoru dospelej poučenej osoby!

   
   
    

© 2021 OPTINO s.r.o., všetky práva vyhradené | Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Mapa stránok

   
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Ďalším používaním stránky prejavujete súhlas s ich využívaním. Viac informácií