Mikroskop Bresser ANALYTH LCD

Mikroskop Bresser ANALYTH LCD

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Bresser

digitálny mikroskop, 8,8in LCD, spodné aj vrchné LED, 2-stupňové zaostrovanie

499 € s DPH

Skladové číslo: 5809100

Dostupnosť: Dodanie 4-7 dní

Profesionálny digitálny mikroskop Bresser Analyth LCD je vhodný najmä na pozorovanie v odrazenom svetle (povrchy nepriehľadných vzoriek). Vďaka 5MP snímaču Sony IMX335 (veľkosť snímača 1/2,8in, veľkosť pixelu 2µm) a zoom objektívu s plynulým zväčšením 0,7x-4,5x umožňuje mikroskop rýchle a optimálne zväčšenie pre kontrolu kvality jemných štruktúr a malých predmetov. Obrazovka s uhlopriečkou 8,85in (22,5cm) a rozlíšením 1024x600pix zaisťuje pohodlné pozorovanie. Na integrovanej obrazovke bude možné dosiahnuť výsledné zväčšenia mikroskopu v približnom rozsahu 8,2x-52,7x. Veľkosť zorného poľa pri najnižšom zväčšení bude cca 17,5x10mm, pri max zväčšení 4,7x2,5mm. Vďaka jednoduchému a užívateľsky príjemnému ovládaniu je digitálny mikroskop obzvlášť vhodný na každodenné použitie v dielni alebo štúdiu, na meranie, kontrolu kvality povrchov alebo kontrolu komponentov a surovín. Veľmi pôsobivo zobrazuje aj hmyz, rastliny a minerály. Maximálna výška preparátu 17mm. Vďaka kruhovému vrchnému osvetleniu s 21 LED diódami poskytuje mikroskop rovnomerné osvetlenie objektov,  bez tieňov. Pozorovanie priehľadných predmetov v prechádzajúcom svetle umožňuje integrované spodné osvetlenie. Jas oboch osvetlení je možné nastaviť osobitne v 5 úrovniach a zabezpečiť tak optimálne osvetlenie snímky. Pri vysokom zväčšení oceníte dvojstupňové (hrubé a jemné) zaostrovanie pre presnejšie nastavenie ostrosti obrazu. Rôzne analýzy budú vďaka tomuto digitálnemu mikroskopu jednoduché a efektívne, a to aj pre neskúsených používateľov. Fotografie a videá možno jednoducho uložiť na SD pamäťovú kartu (max kapacita 32GB). Na používanie digitálneho mikroskopu nie je potrebný žiadny počítač, ovládanie pomocou USB myši a ponuky na obrazovke. Merania je možné robiť pomocou voliteľného kalibračného sklíčka (5916720). Napájanie je riešené pomocou napájacieho zdroja 12VDC/2A. Hmotnosť mikroskopu 2,8kg, rozmery 27x22,5x30cm.

Obsah balenia: digitálny mikroskop s integrovaným zoom objektívom a osvetlením, LCD obrazovka, USB myš, 16GB MicroSD pamäťová karta, 2 podložky pre preparáty, napájací zdroj, protiprachový obal 

Typ mikroskopu Kombinovaný - priehľadné aj nepriehľadné objekty
Objektívy (zväčšenie) Zoom 0,7-4,5x
Okulár (upínací priemer) Žiadny
Osvetlenie (smer) Spodné + vrchné
Osvetlenie (typ) LED
Zaostrovanie Hrubé aj jemné
Prepojenie s počítačom Voliteľné
Napájanie Len el.sieť
Rozmery 27 x 22,5 x 30 cm
Hmotnosť 2,8 kg

Voliteľné príslušenstvo a podobné produkty

   

   

    

© 2021 OPTINO s.r.o., všetky práva vyhradené | Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Mapa stránok

   
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Ďalším používaním stránky prejavujete súhlas s ich využívaním. Viac informácií