Binokulár Bresser MONTANA 8,5x45 - pokus o prienik medzi špičku

Pridané: 29.10.2012 23:49:00

29 Október 2012

Nemecký výrobca Bresser sa pokúša svojim najnovším binokulárnym ďalekohľadom zaradiť do segmentu vyššej strednej triedy.

Binokulár Bresser MONTANA 8,5x45 - pokus o prienik medzi špičku

Ďalekohľady modelovej rady Bresser Montana sa vyrábajú v dvoch verziách s 8,5x a 10,5x zväčšením a 45mm objektívom. Tieto binokuláre dizajnoval sám majiteľ spoločnosti, Rolf Bresser, a predstavujú tú navyššiu kvalitu v sortimente značky. Bresser Montana je kombináciou elegantného, robustného a kompaktného dizajnu s jedinečnou kvalitou optiky, naviac je ľahký a skladný, takže ho nie je problém zobrať ani na náročnejšiu poľovnícku či vysokohorskú výpravu. Objektívy disponujú ED sklami (Extra Low Dispersion), sklami s extra nízkym svetelným rozptylom, obsahúce fluorid, ktorý redukuje farebnú chybu a tak prispieva k vyššej farebnej vernosti pozorovaného obrazu. Hranoly z báryového korunového skla BaK-4 s antireflexným fázovým vrstvením typu SHR FlatMC (viacnásobne plnevrstvená optika so supervysokou reflektivitou až 99.9%) výrazne zvyšujú svetelnú priepustnosť a celkovú kvalitu obrazu. Zákaznícku dôveru vo vysokú kvalitu ďalekohľadov Montana chce výrobca podporiť aj 30-ročnou zárukou, ktorá si však vyžaduje registráciu.

Prejsť na stránku produktu Bresser Montana 8,5x45

Prejsť na stránku produktu Bresser Montana 10,5x45

Prejsť na stránku Test ďalekohľadu Bresser Montana 8,5x45

   

   

    

© 2021 OPTINO s.r.o., všetky práva vyhradené | Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Mapa stránok

   
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Ďalším používaním stránky prejavujete súhlas s ich využívaním. Viac informácií