Ďalekohľad Bresser Condor 10x42 UR v teste BBR

Všestranne využiteľný binokulár Bresser Condor 10x42 UR získal v teste BBR ocenenie "najlepší all-round ďalekohľad" v cenovom segmente pod 200 €.

Ďalekohľad Bresser Condor 10x42 UR v teste BBR

Jeden z najlepších ďalekohľadov vo svojej cenovej triede: Bresser Condor 10x42 UR

Najlepší ďalekohľad do 200 eur! K tomuto záveru dospel test BBR v prípade ďalekohľadu Bresser Condor 10x42 UR. A toto ocenenie je skutočne pôsobivé, ďalekohľad Bresser Condor 10x42 UR je bezpochyby jeden z najlepších, aké sme kedy v tejto cenovej kategórii testovali, uzatvára správa z testu. Ďalej sa hovorí, že vďaka celokovovému zaostrovaciemu koliesku, kovovému mechanizmu nastavenia dioptrickej korekcie a hliníkovým okulárom ďalekohľad nielenže pôsobí oveľa drahšie, ale je rovnako dobrý ako drahšie ďalekohľady strednej triedy na trhu.

Najlepší binokulár do 200€ podľa BBR Bresser Condor 10x42 UR  Binokulár Bresser Condor 10x42 UR ocenený v teste BBR

Ďalekohľad Bresser Condor 10x42 UR je vodotesný a vďaka dusíkovej náplni sa nehmlí zvnútra. Optické hranoly BaK-4 spolu so špeciálnym antireflexným poťahom UR (Ultimate Reflection) zaisťujú, že do oka sa prenáša viac svetla, čo vedie k jasnejšiemu obrazu, informuje Daniel Ebbert. Ďalekohľad Bresser Condor 10x42 UR ponúka vo svojej cenovej kategórii jasnejší obraz, najmä na začiatku súmraku, ako mnoho iných modelov so 42mm objektívmi. Vďaka pomerne kompaktným rozmerom je ideálnym spoločníkom na túrach, v lese, pri pozorovaní vtákov a prírody alebo na love. Celé hodnotenie ďalekohľadu Bresser Condor 10x42 UR v BBR je možné si prečítať na tomto odkaze (v angličtine).

Bresser Condor UR sa vyrába v štyroch prevedeniach:

Binokulár Bresser Condor 10x42 UR

Binokulár Bresser Condor 10x50 UR

Binokulár Bresser Condor 8x42 UR

Binokulár Bresser Condor 8x56 UR

   

   

    

© 2021 OPTINO s.r.o., všetky práva vyhradené | Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Mapa stránok

   
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Ďalším používaním stránky prejavujete súhlas s ich využívaním. Viac informácií