Poľovnícke ďalekohľady s fázovými antireflexami Bresser Pirsch

Pridané: 09.01.2017 10:30:00

09 Január 2017

Skvelé poľovnícke ďalekohľady s fázovým vrstvením si získajú priazeň nejedného poľovníka s vysokými nárokmi na kvalitu optiky a mechanického vyhotovenia. Binokuláre sa vyrábajú s parametrami 8x56mm, 8x42mm a 10x42mm.

Poľovnícke ďalekohľady s fázovými antireflexami Bresser Pirsch

Poľovnícke ďalekohľady Bresser Pirsch sú binokuláre s kvalitným optickým sklom BaK-4, špeciálnym fázovým antireflexným vrstvením a jemným zaostrovaním. Fázové vrstvenie na strechových hranoloch výrazne prispieva k vynikajúcemu kontrastu obrazu. Obzvlášť model Bresser Pirsch 8x56 PC dosahuje vysokú svetelnosť a je vhodný aj pre použitie za zlých svetelných podmienok. Ďalekohľady sú odľahčené (model 8x56 neváži ani 1kg) a uspôsobené pre pohodlnejší a istejší úchop. Binokuláre Bresser Pirsch sú vodotesné a plnené dusíkom proti vnútornému zahmlievaniu. Samozrejmosťou je dlhá výstupná pupila, ktorá umožňuje aj nositeľom okuliarov pohodlne vidieť celé zorné pole bez nutnosti tlačiť oko na okulár. Optimálny odstup oka od výstupnej šošovky okulára je možné nastaviť pomocou vysúvacích očníc. Ďalekohľady sa dodávajú s kvalitným a širokým popruhom na krk, čistiacou handričkou a nylonovou taškou.

Fázové antireflexné vrstvenie na strechových hranoloch Bresser Pirsch 8x56 Phase Coating   Ďalekohľad Bresser Pirsch 8x56 Phase Coating 

Ďalekohľad Bresser Pirsch 8x56 Phase Coating

Bresser Pirsch 8x56 Phase Coating ďalekohľad pre poľovníkov

Ďalekohľad Bresser Pirsch 8x42 Phase Coating

Bresser Pirsch 8x42 Phase Coating poľovnícky ďalekohľad

Ďalekohľad Bresser Pirsch 10x42 Phase Coating

Bresser Pirsch 10x42 Phase Coating poľovnícky binokulár

   

   

    

© 2021 OPTINO s.r.o., všetky práva vyhradené | Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Mapa stránok

   
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Ďalším používaním stránky prejavujete súhlas s ich využívaním. Viac informácií