Adaptér Sky-Watcher SynScan WIFI

Adaptér Sky-Watcher SynScan WIFI

Hodnotenie produktu: 4.75/5 (8x)

Vaše hodnotenie:

Sky-Watcher

WIFI adaptér pre montáže Sky-Watcher, ovládanie montáže z mobilu/tabletu

75 € s DPH

Skladové číslo: SynScanWiFi

Dostupnosť: Skladom ihneď
Plánované doručenie: 28.09.2021

WIFI adaptér Sky-Watcher SynScan je novinkou z roku 2017, ide o šikovné zariadenie, ktoré pomáha ovládať akúkoľvek GOTO montáž Sky-Watcher prostredníctvom smartfónu alebo tabletu, na ktoré si predtým stiahnete aplikáciu z Google Play alebo AppStore a adaptér zasuniete do montáže namiesto ručného ovládača SynScan. K WIFI adaptéru je možné sa pripojiť s mobilným zariadením buď priamo (adaptér vtedy funguje ako WIFI prístupový bod) alebo pomocou lokálnej WIFI siete (ak je k nej pripojený aj adaptér). Od momentu pripojenia mobilu alebo tabletu k WIFI adaptéru je možné z mobilných zariadení ovládať montáž rovnako ako z ručného ovládača. Softvér aplikácie je veľmi intuitívny a ľahko ovládateľný. Okrem toho, Sky-Watcher SynScan WIFI adaptér sa môže pochváliť aj extra funkciami ako napríklad Point-and-go (choď kam ukážem), kde mobilné zariadenie vyhodnotí údaje zo svojich senzorov a posunie montáž tam kde je samo nasmerované. Ďalšou extra funkciou je možnosť využitia enkodérov SkySafari, ak nimi disponuje aj samotná montáž. Adaptér SynscanWIFI je kompatibilný s GOTO montážami Sky-Watcher AZ-GT / EQ3 / EQ5 / HEQ5 / EQ6R / AZ-EQ5 /AZ-EQ6 / EQ8.

Aplikácia SynScan obsahuje aj katalógy nebeských telies, ale je možné využiť aj tie v inej aplikácii, napríklad Stellarium Pro (Android) a Luminos (iOS). Podpora SkySafari 6 je vo vývoji. Vývoj je nepretržitý a s budúcimi aktualizáciami sa kompatibilita ešte rozšíri.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Voliteľné príslušenstvo a podobné produkty

   

   

    

© 2021 OPTINO s.r.o., všetky práva vyhradené | Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Mapa stránok

   
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Ďalším používaním stránky prejavujete súhlas s ich využívaním. Viac informácií