Statívová guľová hlava Omegon Pro OM8

Statívová guľová hlava Omegon Pro OM8

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Omegon

nosnosť 2kg, hliník, 310g, 2 vodováhy

49 € s DPH

Skladové číslo: 54357

Dostupnosť: Dočasne nedostupné

Statívová hlava Omegon Pro OM8 je kvalitná guľová hlava určená na použitie s malými a stredne veľkými fotoaparátmi/kamerami s nosnosťou až 2kg.

Výhody guľovej hlavy v skratke

  • guľová hlava vyrobená z hliníka, eloxovaná čierna, hmotnosť len 310g
  • dve vodováhy pre dokonale fotografie
  • trecia skrutka s vysokou priľnavosťou - umožňuje presne zladiť hladký chod guľovej hlavy s vašim prístrojom a preferenciami
  • 3/8in závit pre statív, 1/4in skrutka pre pripojenie kamery alebo binokulárneho ďalekohľadu
  • rýchloupínacia doska s funkciou zabezpečenia proti chybnému uloženiu a upínanie lišty/koľajničky pre extra silný úchyt

Guľová hlava na všetky strany

Výhodou guľovej hlavy je možnosť pohybovať pripojenou kamerou voľne v ľubovoľnom smere. Takže, v situáciách keď na tom záleži, vie byť človek skutočne pohotový. Povedzme, že vysoko vo vzduchu vidíte krúžiaceho orla, jeho zachytenie v zornom poli nie je ľahké, ale guľová hlava vám poskytne skutočnú šancu! Namiesto hýbania všeliakými páčkami môžete intuitívne presunúť fotoaparát na miesto, kde ho práve potrebujete.

360 stupňová panoramatická stupnica

Presné 360° zábery s touto guľovou hlavou sú veľmi jednoduché. Hlava disponuje stupnicou s dvoma predelmi medzi 0° a 180°, ideálne pre úspešné panoramatické zábery.

Horizont je teraz úplne rovný

Všetky vaše fotografie sa nasnímajú v perfektnom uhle. S dvoma vodováhami sú možné paralelné zábery v každom smere - horizontálne alebo vertikálne.

Rýchloupínacia doska

Rýchloupínacia doska vám umožní pripevniť fotoaparát alebo binokulárny ďalekohľad na statív za pár sekúnd. Bočná upínacia skrutka zaisťuje bezpečné držanie prístroja na statíve. Výhodou je, že dosku môžete posúvať približne o palec (2,54cm) v oboch smeroch. Okrem toho tiež disponuje bezpečnostným prvkom v prípade, že upínacia skrutka nie je úplne dotiahnutá. Vaša cenná optika je na guľovej hlave Omegon OM8 vždy v bezpečí.

Odporúčané voliteľné príslušenstvo a podobné produkty

   
   
    

© 2020 OPTINO s.r.o., všetky práva vyhradené | Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Mapa stránok

   
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Ďalším používaním stránky prejavujete súhlas s ich využívaním. Viac informácií