Teleskop Bresser JUNIOR 45-600 AZ zelený

Teleskop Bresser JUNIOR 45-600 AZ zelený

Hodnotenie produktu: 4.9/5 (10x)

Vaše hodnotenie:

Bresser

45mm šošovkový objektív, hliníkový statív, 2 okuláre

59 € s DPH

Skladové číslo: 8850600B4K000

Dostupnosť: Skladom ihneď
Plánované doručenie: 23.09.2021

Hvezdársky ďalekohľad Bresser JUNIOR 45/600 AZ je malý astro teleskop určený pre menšie deti na prvý dotyk s nočnou oblohou a astronómiou, najmä na nenáročné pozorovanie Mesiaca a jasnejších objektov nočnej oblohy, prípadne pozemskej prírody. Teleskop je vybavený dvojšošovkovým 45mm skleneným objektívom a dvomi okulármi na zmenu výsledného zväčšenia, s 12mm okulárom dosiahnete zväčšenie 50x, so 6mm okulárom zväčšenie až 100x. Teleskop sa dodáva v štyroch farebných vyhotoveniach (modrý, červený, zelený). Optický tubus sa veľmi jednoducho pripevní na hliníkový výškovo nastaviteľný statív. Do okulárového výťahu vložíte diagonál, do ktorého vsuniete okulár, cez ktorý budete pozorovať. Na sledovanie pozemských cieľov a pre správnu stranovú aj výškovú orientáciu obrazu je možné využiť terestrickú šošovku v balení. Optický hľadáčik vám zase uľahčí vyhľadávanie objektov.

UPOZORNENIE! Nikdy sa so žiadnym ďalekohľadom nepozerajte na slnko alebo do jeho okolia, hrozí nezvratné poškodenie zraku a oslepnutie! Deti sa nikdy nesmú hrať s ďalekohľadom bez dozoru dospelej osoby!

Obsah balenia: optický tubus, hliníkový statív, diagonál, okuláre (6mm, 12mm), terestrická šošovka, optický hľadáčik, otočná hviezdna mapka

Voliteľné príslušenstvo a podobné produkty

   

   

    

© 2021 OPTINO s.r.o., všetky práva vyhradené | Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Mapa stránok

   
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Ďalším používaním stránky prejavujete súhlas s ich využívaním. Viac informácií