Astro teleskopy Meade Infinity

Pridané: 08.08.2016 09:52:37

08 August 2016

Vydarené astronomické ďalekohľady pre začiatočníkov Meade INFINITY dostupné v 3 rôznych veľkostiach objektívov - 80mm, 90mm, 102mm - s univerzálnym využitím na pozorovanie planét, Mesiaca, deep-sky objektov a pozemských cieľov.

Astro teleskopy Meade Infinity

Astronomické ďalekohľady Meade INFINITY sú postavené na jednoduchých azimutálnych montážach, ktoré sa najmä začiatočníkom veľmi dobre a ľahko ovládajú. Malé a ľahké teleskopy s krátkymi ohniskami ponúkajú vyššiu svetelnosť a širšie zorné pole, sú vybavené Barlow 2x šošovkou a 3 okulármi s ohniskami, vypočítanými tak, aby bolo možné dosiahnuť malé, stredné aj maximálne prakticky využiteľné zväčšenia, ktoré umožní veľkosť objektívu teleskopu. Ďalekohľady sú určené najmä pre začiatočníkov, ktorí chcú pozorovať všetky druhy objektov (Mesiac, planéty, deep-sky objekty - hmloviny, galaxie, hviezdokopy) na nočnej oblohe a zároveň aj pozemské ciele za bieleho dňa. Teleskopy sa dodávajú so stabilným oceľovým statívom s plastovými spojkami. Začiatočníci ocenia aj diagonálny hranol so vzpriameným obrazom, ktorý zobrazuje stranovo aj výškovo nepretočený správny obraz a uľahčí tak orientáciu v hviezdnych mapách a hlavne pri pozemskom pozorovaní. Model Meade Infinity 90/600 AZ bol magazínom Sky & Telescope vybraný za Horúci produkt roku 2016.

 

Astro teleskop Meade Infinity 80/400 AZ

Prejsť na produkt Meade Infinity 80/400 AZ

Astro teleskop Meade Infinity 90/600 AZ

Prejsť na produkt Meade Infinity 90/600 AZ

Teleskop Meade Infinity 102/600 AZ

Prejsť na produkt Meade Infinity 102/600 AZ

   

   

    

© 2021 OPTINO s.r.o., všetky práva vyhradené | Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Mapa stránok

   
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Ďalším používaním stránky prejavujete súhlas s ich využívaním. Viac informácií