O nás

Naše referencie

Ako to vidíme?

Snažíme sa vyberať a predávať sortiment, ktorý svojou kvalitou, úžitkovými vlastnosťami a cenou osloví náročných aj menej náročných zákazníkov, začiatočníkov aj tých viac skúsených, dospelých aj deti, a pomôže vzbudiť či prehĺbiť ich záujem o prírodu a prírodné vedy. Kupovať ďalekohľady, astro teleskopy či mikroskopy v nešpecializovaných e-shopoch za podozrivo nízke ceny môže byť zbytočné riziko - neoriginálny, použitý alebo dokonca poškodený či predražený tovar, chýbajúce príslušenstvo, neschopnosť správne poradiť a vybaviť reklamácie - to sú najčastejšie neduhy "najlacnejších" e-shopov, ktoré spomínajú ich sklamaní zákazníci. My sa naopak snažíme našim zákazníkom s výberom pomáhať tak, aby sa zo svojho nákupu tešili nielen pri pokladni. Tovar, ktorý sa ukáže ako nekvalitný alebo poruchový vyraďujeme z ponuky. O svojich zákazníkov sa staráme aj dlho po nákupe, keď napríklad potrebujú dodať stratenú krytku či skrutku, opraviť poškodenú montáž alebo si prístroj po rokoch vyžaduje správne nastavenie. Našim cieľom je prinášať na slovenský trh spoľahlivé a originálne produkty od renomovaných výrobcov, z ktorých budú mať osoh a radosť všetci, malí aj veľkí nadšenci - astronómovia, hubári, poľovníci, rybári a ďalší - radosť z nových a hlavne vlastných objavov našej krásnej Zeme a Vesmíru.

Kto sme?

Sme milovníkmi a obdivovateľmi prírody a Vesmíru, sme slovenská obchodná spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami s predajom športovej a prírodovedeckej optiky, ktorou sme sa začali zaoberať ešte koncom 90-tych rokov. Od roku 2005 sa zaoberáme dovozom binokulárnych ďalekohľadov a pozorovacích monokulárnych spektívov, astronomických teleskopov, školských aj laboratórnych mikroskopov a lúp renomovaných značiek priamo od výrobcov.

Čo robíme?

Priamo spolupracujeme s výrobcami a zúčastňujeme sa na nimi poriadaných obchodných a technických stretnutiach. V roku 2006 sme sa zúčastnili technického školenia Meade Technical Training v Nemecku zameraného na servis a opravu astronomických ďalekohľadov značky Meade Instruments. Záručné a pozáručné servisné úkony zabezpečujeme priamo v spolupráci s výrobcami, garantujeme tak odbornosť servisných zásahov a originálne náhradné diely. 

Zaoberáme sa veľkoobchodným predajom pre špecializovaných maloobchodných predajcov po celom Slovensku, pre ktorých zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis. Tovar predávame aj koncovým zákazníkom prostredníctvom nášho internetového obchodu so sídlom v Púchove, kde je možné osobné vyzdvihnutie či obhliadka tovaru pred kúpou. Pred plánovanou návštevou odporúčame vopred si dohodnúť termín stretnutia.

Podporujeme rozvojové projekty, náš tovar dodávame aj základným a stredným školám, na univerzity, odborným pracoviskám, laboratóriám a výrobným prevádzkam po celom Slovensku. Spolupracujeme aj so Slovenskou astronomickou spoločnosťou pri Slovenskej Akadémii Vied, ktorej členovia si môžu zakúpiť náš tovar so zľavou, viac informácií na info@dalekohlady.eu alebo tel 0905-262635.

   
   
    

© 2019 OPTINO s.r.o., všetky práva vyhradené | Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Mapa stránok

   

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Ďalším používaním stránky prejavujete súhlas s ich využívaním. Viac informácií