O nás

Naše referencie

Ako to vidíme?

Snažíme sa vyberať a predávať sortiment, ktorý svojou kvalitou, úžitkovými vlastnosťami a cenou osloví náročných aj menej náročných zákazníkov, začiatočníkov aj tých viac skúsených, dospelých aj deti, a pomôže vzbudiť či prehĺbiť ich záujem o prírodu a prírodné vedy. Kupovať ďalekohľady, astro teleskopy či mikroskopy v nešpecializovaných e-shopoch za podozrivo nízke ceny môže byť zbytočné riziko - neoriginálny, použitý alebo dokonca poškodený či predražený tovar, chýbajúce príslušenstvo, neschopnosť správne poradiť a vybaviť reklamácie - to sú najčastejšie neduhy "najlacnejších" e-shopov, ktoré spomínajú ich sklamaní zákazníci. My sa snažíme našim zákazníkom s výberom pomáhať tak, aby sa zo svojho nákupu tešili nielen pri pokladni. Tovar, ktorý sa ukáže ako nekvalitný alebo poruchový vyraďujeme z ponuky. O svojich zákazníkov sa staráme aj dlho po nákupe, keď napríklad potrebujú dodať stratenú krytku či skrutku, opraviť poškodenú montáž alebo si prístroj po rokoch vyžaduje správne nastavenie. Našim cieľom je prinášať na slovenský trh spoľahlivé a originálne produkty od renomovaných výrobcov, z ktorých budú mať osoh a radosť všetci, malí aj veľkí nadšenci - astronómovia, hubári, poľovníci, rybári a mnohí ďalší - radosť z vlastných objavov našej krásnej Zeme a okolitého vesmíru.

Kto sme?

Sme milovníkmi a obdivovateľmi prírody a Vesmíru, sme slovenská obchodná spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami s dovozom a predajom binokulárnych ďalekohľadov, monokulárov, pozorovacích spektívov, hvezdárskych ďalekohľadov, školských aj laboratórnych mikroskopov a lúp renomovaných značiek priamo od výrobcov alebo ich autorizovaných zástupcov na európskom trhu.

Čo robíme?

Priamo spolupracujeme s výrobcami a zúčastňujeme sa na nimi poriadaných obchodných a technických stretnutiach. V roku 2006 sme sa zúčastnili technického školenia Meade Technical Training v Nemecku zameraného na servis a opravu astronomických ďalekohľadov značky Meade Instruments. Záručné a pozáručné servisné úkony zabezpečujeme priamo v spolupráci s výrobcami, garantujeme tak odbornosť servisných zásahov a originálne náhradné diely. 

Zaoberáme sa veľkoobchodným predajom pre špecializovaných maloobchodných predajcov po celom Slovensku, pre ktorých zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis. 

Podporujeme rozvojové projekty, náš tovar dodávame aj základným a stredným školám, univerzitám, odborným pracoviskám, laboratóriám a výrobným prevádzkam po celom Slovensku. 

   
   
    

© 2021 OPTINO s.r.o., všetky práva vyhradené | Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Mapa stránok

   
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Ďalším používaním stránky prejavujete súhlas s ich využívaním. Viac informácií