Mikroskop Bresser SCIENCE ETD-201 Trino 8-50x

Mikroskop Bresser SCIENCE ETD-201 Trino 8-50x

Hodnotenie produktu: 4.67/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

Bresser

zoom objektív click-stop, zväčšenie 8-50x, okulár WF10x, spodné aj vrchné LED osvetlenie, trinokulár

759 € s DPH

Skladové číslo: 5806200

Dostupnosť: Skladom ihneď
Plánované doručenie: 28.09.2021

Mikroskop Bresser Science ETD-201 8-50x Trino je kvalitný stereoskopický trinokulárny mikroskop so zoomovým stereo objektívom, skvelým optickým výkonom a veľkou pracovnou vzdialenosťou najmä na pozorovanie povrchov rôznych materiálov v odrazenom svetle, ale čiastočne aj tenkých biologických materiálov v prechádzajúcom svetle. Svoje veľmi dobré uplatnenie nájde v medicíne, poľnohospodárskom a lesníckom výskume, v kriminológii, na školách a vo vedecko výskumných inštitúciách, pri práci s drobnými súčiastkami v elektrotechnickom priemysle, pri kontrole kvality pri precíznych strojárskych aplikáciách. Taktiež v botanike, entomológii a geológii. Achromatický zoom objektív s plynule meniteľným zväčšením v rozsahu 0,8-5x v kombinácii so širokouhlým okulárom DIN WF10x (30mm) v balení umožňuje rozsah zväčšení 8-50x. Zoom objektív je typu click-stop, takže je jednoduchšie zopakovať rovnaké nastavenie zväčšenia pre účely presného merania. Stereo mikroskop prináša vzpriamený kontrastný obraz s vysokou svetelnosťou, farebnou vernosťou, bohatý na detail. Prispieva k tomu aj jasné LED osvetlenie s plynule meniteľnou intenzitou jasuSpodné aj vrchné osvetlenie môžu byť zapnuté každé samostatne alebo súčasne naraz. Uhol odrazeného bočného svetla sa dá meniť a uzamknúť v potrebnej pozícii. Maximálna výška pozorovateľného objektu je 10,5cm. Pre zlepšenie kontrastu pozorovaného preparátu sa dodávajú s mikroskopom 90mm kruhové podložky, matná a čierno/biela. Binokulárna hlava otočná o 360° má sklon tubusov 45°. Stereo mikroskop disponuje samostatným fotoportom na pripojenie kamery Bresser MikroCam alebo akejkoľvek inej C-mount kamery (mikroskop má zabudovaný C-mount adaptér). K mikroskopu je možné pripojiť aj voliteľné objektívy so zväčšením 0,7x a 2x (M55 x 0,75 závit). Medziočná vzdialenosť okulárových tubusov sa dá nastaviť v rozsahu od 55–75mm. Veľkosť mikroskopického stolíka je 125mm, hrúbka 6mm. Samostatne nastaviteľná je aj dioptrická korekcia (+/- 5D). Stereo mikroskop môže byť napájaný z USB portu počítača alebo pomocou USB kábla a adaptéra priamo z el.siete (DC 5V / 100mA). Pripojením voliteľných kamier zo serie MikroCam PRO HDMI (modré kocky, odporúčame verziu 5914185) a voliteľného LCD displeja k mikroskopu Bresser Science ETD-201 je možné jednoducho vytvoriť veľmi efektívny digitálny setup (LCD sa pomocou 1/4in závitu pripevní na telo kamery).

Obsah balenia: mikroskop, 1 pár okulárov (DIN WF10x), kruhové podložky pod preparát, protiprachový obal, sieťový napájací zdroj s USB káblom

Typ mikroskopu Pozorovanie povrchov - len nepriehľadné objekty
Typ okulárovej hlavice Trinokulárna
Rozsah zväčšenia mikroskopu 8-50x
Objektívy (typ) Achromatické
Objektívy (zväčšenie) Zoom 0,8-5x
Okulár (typ) Širokouhlé
Okulár (zväčšenie) 10x
Okulár (priemer zorného poľa) 22 mm
Okulár (upínací priemer) 30 mm
Osvetlenie (smer) Spodné + vrchné
Osvetlenie (typ) LED
Zaostrovanie Hrubé
Pracovná vzdialenosť 105 mm
Prepojenie s počítačom Voliteľné
Napájanie USB port PC + el.sieť
Prepravný kufrík Nie
Rozmery 30 x 29,5 x 38 cm
Hmotnosť 5,2 kg

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Voliteľné príslušenstvo a podobné produkty

   

   

    

© 2021 OPTINO s.r.o., všetky práva vyhradené | Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Mapa stránok

   
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Ďalším používaním stránky prejavujete súhlas s ich využívaním. Viac informácií