Mikroskop Bresser ANALYTH STR 10x-20x-40x

Mikroskop Bresser ANALYTH STR 10x-20x-40x

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

Bresser

zväčšenia 10x/20x/40x, 3D obraz, okuláre WF10x, spodné aj vrchné LED

249 € s DPH

Skladové číslo: 5803800

Dostupnosť: Skladom ihneď
Plánované doručenie: 23.09.2021

Stereo mikroskop Bresser Analyth STR 10x-40x je mikroskop na pozorovanie štruktúrovaných povrchov rôznych nepriehľadných vzoriek (minerálne kamene, rastliny, drobný hmyz a mnoho ďalších), ale aj priehľadného biologického materiálu pod nižšími zväčšeniami. Mikroskop disponuje horným osvetlením (na pozorovanie povrchov v odrazenom svetle) aj spodným osvetlením (pozorovanie prieľadhných vzoriek v prechádzajúcom svetle). Stereoskopický objektív poskytuje atraktívne priestorové 3D videnie pozorovaných materiálov, pomocou najnižšieho 10x zväčšenia je možné pozorovať vzorky so šírkou zorného poľa až 20mm. Mikroskop poskytuje zväčšenia 10x, 20x a 40x, ktoré sa menia jednoduchým potočením stereoskopického objektívu (nejde o zoomový objektív). Mikroskop Bresser Analyth STR 10x-40x je využiteľný ako hobby alebo školský mikroskop, ale aj ako profesionálny mikroskop pri kontrole kvality, záhradníctve a farmárstve (kontrola škodcov), hydrobiológii a v mnohých ďalších (botanika, entomológia, biológia, atď.). Medziočnú vzdialenosť (50-77mm) aj dioptrickú korekciu je možné prispôsobiť podľa potreby. Okuláre disponujú širokým zorným poľom až 20mm, sú tiež vybavené gumovými očnicami proti parazitnému bočnému svetlu a aretačnými skrutkami proti vypadnutiu či strate pri transporte. V balení s mikroskopom nájdete aj 2 podložky na vzorky, jednu matnú pre pozorovanie priehľadných vzoriek a bielo-čiernu pre nepriehľadné vzorky. Intenzitu bieleho LED osvetlenia mikroskopu je možné meniť podľa potreby, osvetlenie je napájané zo sieťového adaptéra v balení, ktorý je vybavený aj USB káblom pre možnosť napájania z počítača alebo powerbanky. Tiež je možné napájať mikroskop aj pomocou 3ks batérií AA (nie sú súčasťou balenia), takže sa dá využívať aj v teréne bez dostupnosti elektrickej siete. Mikroskop je veľmi ľahko prenášateľný aj vďaka vstavanej rúčke na jeho tele.

Obsah balenia: stereo mikroskop, 1 pár okulárov WF10x, gumové očnice, 2ks podložky pre vzorky, protiprachový obal, napájací zdroj

Typ mikroskopu Kombinovaný - priehľadné aj nepriehľadné objekty
Typ okulárovej hlavice Binokulárna
Rozsah zväčšenia mikroskopu 10x / 20x / 40x
Objektívy (zväčšenie) 1x, 2x, 4x
Okulár (typ) Širokouhlé
Okulár (zväčšenie) 10x
Okulár (priemer zorného poľa) 20 mm
Okulár (upínací priemer) 30,5 mm
Osvetlenie (smer) Spodné + vrchné
Osvetlenie (typ) LED
Zaostrovanie Hrubé
Prepojenie s počítačom Voliteľné
Napájanie Batérie + el.sieť
Prepravný kufrík Nie

Voliteľné príslušenstvo a podobné produkty

   

   

    

© 2021 OPTINO s.r.o., všetky práva vyhradené | Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Mapa stránok

   
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Ďalším používaním stránky prejavujete súhlas s ich využívaním. Viac informácií