Kamera Bresser Mikrokular Full-HD

Kamera Bresser Mikrokular Full-HD

Hodnotenie produktu: 4.58/5 (77x)

Vaše hodnotenie:

Bresser

CMOS farebný, Full-HD, USB 2.0

65 € s DPH

Skladové číslo: 5913650

Dostupnosť: Skladom ihneď
Plánované doručenie: 20.09.2021

Kamera alebo PC okulár Bresser Mikrokular Full-HD je elektronický okulár s farebným snímačom CMOS s Full-HD rozlíšením 1920x1080 pixelov (16:9) pre prenos živého obrazu z astro teleskopu alebo mikroskopu na obrazovku počítača cez USB kábel. Obraz je následne možno zachytiť ako fotku (JPG, BMP, TIF, PNG) alebo video záznam (AVI), z ktorého je možné pomocou voľne šírených programov na úpravu astrofoto (GiottoRegistaxAvistack) poskladať zaujímavé obrazové snímky. Rýchlosť snímkovania kamery pri Full-HD rozlíšení je 30fps, bitová hĺbka je 8 bit. Kamera sa pri použití s teleskopom zasúva namiesto optického okulára do okulárového výťahu a prepojí sa s počítačom pomocou USB kábla (USB 2.0). Elektronický PC okulár (kamera) je určený najmä na snímanie jasných objektov v našej slnečnej sústave ako sú Mesiac a planéty a vďaka adaptéru v balení sa dá použiť s hvezdárskymi ďalekohľadmi s výstupom pre 1,25in (31,7mm) okuláre, adaptér tiež disponuje závitom pre rôzne 1,25in filtre. Kamera má priemer barelu 23,2mm a je možné ju pripojiť aj k mikroskopom s rôznymi priemermi tubusov (adaptéry 30mm a 30,5mm v balení) a nasnímať krásne obrázky mikroorganizmov či iných objektov mikrosveta. Mikrokular sa veľmi dobre hodí ako hobby pomôcka, pre školy aj na pracovné účely. Veľkosť obrazového bodu je 3x3µm, veľkosť snímača 5,86x3,28mm. Kamera Bresser Mikrokular Full-HD disponuje zabudovaným filtrom blokujúcim UV/IR časť svetelného spektra. Kamera je kompatibilná s OS Windows 7/8/10. Rozmery kamery sú 2,7x2,7x4cm, hmotnosť samotnej kamery je len 30g (s príslušenstvom 100g).

Obsah balenia: kamera Mikrokular Full-HD s farebným snímačom, krytka, USB kábel (cca 1,5m), adaptéry 30/30,5/31,7mm, softvér

Voliteľné príslušenstvo a podobné produkty

   

   

    

© 2021 OPTINO s.r.o., všetky práva vyhradené | Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Mapa stránok

   
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Ďalším používaním stránky prejavujete súhlas s ich využívaním. Viac informácií