Montaž Bresser EXOS-2 GOTO

Montaž Bresser EXOS-2 GOTO

Hodnotenie produktu: 4.8/5 (10x)

Vaše hodnotenie:

Bresser

Nosnosť 13kg, polárny hľadáčik, EQ-5 GOTO, ST-4, servo motory s enkodérmi

799 € s DPH

Skladové číslo: 4964350

Dostupnosť: Dočasne nedostupné

 

dopravné zadarmo pri nákupe nad 59€ v eshope dalekohlady.eu Doprava zadarmo od 59 €

30 dní na vrátenie tovaru v eshope dalekohlady.eu 30 dní na vrátenie tovaru

30 dní na vrátenie tovaru v eshope dalekohlady.eu Poradíme vám 0905 26 26 35

Astro montáž Bresser EXOS-2 GOTO je robotizovaná, stabilná nemecká ekvatoreálna montáž určená pre vizuálne pozorovanie a nenáročné astrofotografovanie. Vstavaný polárny hľadáčik uľahčí presnejšie nastavenie polárnej osi. Nosnosť montáže pre vizuálne pozorovanie je 13kg (10kg pre astrofotografovanie) čo jej umožňuje niesť refraktory s priemerom objektívu až 152mm alebo reflektory s objektívmi až do 203mm. Presné guľôčkové ložiská v oboch osiach zaručujú minimálny mŕtvy chod a zabezpečujú hladký pohyb, výsledkom je presnosť pri navádzaní a sledovaní objektov. Všetky diely spájajúce montáž so statívom ako aj prevody sú kovové. Montáž je umiestnená na pevnom a stabilnom oceľovom statíve s nastaviteľnou výškou (68-108cm). Plne automatizovaná montáž je vybavená servo motormi a enkodérmi v oboch osiach, a tiež ručným ovládačom Bresser Startracker s viac ako 30-tisíc objektami v databáze. Montáž má vstavaný autoguider ST4 port pre pripojenie navádzacej astro kamery. Napájanie 12VDC pomocou batérii typu D alebo pomocou voliteľného univerzálneho napájacieho zdroja. Hmotnosť samostatnej montáže je 5kg, hmotnosť statívu 4,9kg, hmotnosť protizávažia 4,5kg.

Obsah balenia: paralaktická montáž, oceľový statív, polárny hľadáčik (bez osvetlenia), protizávažie, ovládač Bresser Startracker, zásobník na batérie (bez batérií)

Odporúčané voliteľné príslušenstvo a podobné produkty

   
   
    

© 2021 OPTINO s.r.o., všetky práva vyhradené | Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Mapa stránok

   
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Ďalším používaním stránky prejavujete súhlas s ich využívaním. Viac informácií